Łuska

Poniżej znajdą Państwo urządzenia STIHL które można zakupić w naszym sklepie. W krótkim opisie staraliśmy się zawrzeć najważniejsze cechy danych urządeń. Jeśli zainteresuje Państwa jakieś urządzenie to zapraszamy do naszego sklepu, szczerze doradzimy i wspólnie wybierzemy to najbardziej odpowiednie. Klikając w napisy przejdą Państwo na oficjalą stronę stihl.pl
   

Jeden akumulator - wiele urządzeń:  przycinanie żywopłotu, koszenie trawy, wyrównanie krawędzi, usuwanie liści, oczyszczanie ścieżek czy przygotowanie drewna opałowego - urządzenia akumulatorowe STIHL i VIKING z łatwością poradzą sobie z każdym z tych zadań. Innowacyjny system sprawia, że akumulatory i ładowarki z naszej oferty są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami. Każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie, zarówno użytkownicy okazjonalni, jak i profesjonaliści. Akumulatorowe urządzenia STIHL i VIKING są czyste i ciche, silnik elektryczny nie emituje przy tym żadnych spalin. Nowe urządzenia akumulatorowe klasy 36 V stanowią połączenie innowacyjnej technologii akumulatorowej z najnowszą techniką STIHL. Jednostkę napędową stanowi opracowany w firmie STIHL sterowany elektronicznie silnik elektryczny o wysokiej wydajności i niemalże całkowitym brakiem mechanicznego zużycia. Energia akumulatora jest przetwarzana z dużą sprawnością w imponującą jakość robczą.
     

Od ponad 80 lat STIHL ustanawia standardy w rozwoju pilarek łańcuchowych. Innowacyjne rozwiązania techniczne, ergonomiczna konstrukcja i wzorcowa jakość uczyniły pilarki łańcuchowe STIHL najczęściej kupowaną marką pilarek na świecie. Do każdego zastosowania STIHL oferuje odpowiednią pilarkę: od kompaktowej pilarki do zastosowań okazjonalnych aż po bardzo mocną pilarkę do cięcia twardego drewna o mocy 6,4 kW / 8,7 KM.
   

Kombi System to urządzenie składające się z kombi motoru i kombi narzędzia. Kombi motory są wyposażone w dzielony wysięgnik z szybkozłączem. Praktyczne szybkozłącze umożliwia szybkie podłączenie jednego z 10 dostępnych kombi narzędzi. Najpierw należy wybrać odpowiednie urządzenie podstawowe, tzn. kombi motor plus kombi narzędzie. Inne kombi narzędzia można dokupić w zależności od potrzeb w późniejszym czasie. Dostępne kombi narzędzia: kosa, walec zamiatający, krawędziarka, szczotka, glebogryzarka, podkrzesywarka, nożyce do żywopłotu i zarośli oraz dmuchawa.
   

Kosy mechaniczne sprawdzają się doskonale w trudnym terenie i tam, gdzie tradycyjne kosiarki nie dotrą. W zależności od mocy silnika i rodzaju narzędzia tnącego ich możliwości sięgają od przycinania krawędzi trawników aż po wycinanie twardych zarośli. Podział kos na różne klasy mocy ułatwia wybór urządzenia odpowiedniego do Państwa potrzeb - my chętnie Państwu doradzimy jaką kosę wybrać.
   

Nożyce do żywopłotów zapewniają wysoki komfort pracy. Gwarantują nieograniczoną swobodę ruchów i wyposażone są w silniki o dużej mocy. Umożliwiają pielęgnację nawet szerokich i zdrewniałych żywopłotów. Nożyce do żywopłotów STIHL z silnikiem spalinowym nadają się szczególnie do zastosowania na dużych terenach oraz do pielęgnacji parków i krajobrazu. Urządzenia z silnikiem elektrycznym przeznaczone są do pielęgnacji przydomowych żywopłotów.
     

Wysokociśnieniowe myjki na zimną i gorącą wodę oczyszczają za pomocą ciśnienia nawet najsilniejsze zabrudzenia. Odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro z łatwością wciągają wszystko to, co znajdzie się w zasięgu ich dyszy. Poręczny walec zamiatający STIHL KW 85 stanowi mechaniczną alternatywę dla miotły, łopaty i grabi, a dmuchawy i odkurzacze ogrodowe bez problemu oczyszczą nawet duży teren z liści i skoszonej trawy.
     

Nieważne, czy jesteście Państwo właścicielami wielkiej plantacji czy macie prywatny ogród przydomowy: ten kto uprawia owoce, warzywa i winorośl pragnie, aby wszystkie rośliny kwitły jak najpiękniej. Wydajny opryskiwacz STIHL SR 430 można komfortowo nosić na plecach i swobodnie się nim posługiwać w każdych warunkach terenowych. Ręczne opryskiwacze STIHL SG 11 i SG 31 doskonale nadają się do precyzyjnego rozpylania środków ochrony roślin na mniejszych powierzchniach uprawnych.
     

Od pobierania próbek gleby, poprzez nawiercanie otworów, aż po budowę płotu - świdry glebowe STIHL to doskonała pomoc w każdej sytuacji. Trwałe świdry glebowe zawsze zapewniają niezawodną moc, a w asortymencie znajdują się różne rodzaje wierteł. Szybko i z dużą mocą wwieracją się w każdy rodzaj gleby, nadają się szczególnie do prac w twardym podłożu.
     

Duża wydajność, długa żywotność, długie interwały konserwacyjne i - na wszelki wypadek - krótkie terminy napraw: to wymagania, którym w dzisiejszych czasach musi sprostać urządzenie budowlane. Pilarka do betonu i przecinarki STIHL spełniają te warunki w 100 procentach. Nie bez powodu przecinarki STIHL są najlepiej sprzedawaną marką przecinarek na świecie.
    

Prawdziwy profesjonalista rozpozna dobre narzędzia na pierwszy rzut oka. Poręczne, lekkie, praktyczne, sprawdzają się niezawodnie nawet po latach użytkowania. Dowodem na to są narzędzia ręczne STIHL. Spełniają najwyższe wymagania stawiane wszystkim naszym produktom. Najlepsza jakość materiału, solidne wykonanie i ergonomiczna forma sprawiają, że stanowią niezawodną pomoc przy pracach w lesie i ogrodzie. W naszym sklepie znajdą Państwo pełną gamę narzędzi STIHL, między innymi: sekatory, nożyce i piły do gałęzi, narzędzia do pracy w lesie, przyrządy miernicze oraz przyrządy do znakowania.
     

Okulary ochronne, hełmy i nauszniki przeciwhałasowe, ochrona przed przecięciem, komfortowa odzież robocza, doskonałe rękawice, solidne buty - STIHL oferuje znakomite środki ochrony indywidualnej odpowiednie do każdej sytuacji. Od stóp do głów. Aby wykonać zadanie w pełnej koncentracji i poczuciu komfortu.
    

STIHL zachwyca ludzi na całym swiecie; wyjątkową jakością swoich produktów i wysokim komfortem użytkowania oraz ciągłymi staraniami, aby dostarczać Wam przyjemności, zarówno dorosłym użytkownikom podczas pracy, jak i małym fanom podczas zabawy.

Łuska - 
Autoryzowany dealer STIHL - Śrem
polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione.
© 2017